Doorn - Sarajevo 2.0 — een tocht met betekenisOp 1 september 2026 vertrek ik samen met andere veteranen vanaf het Nederlands Veteraneninstituut in Doorn. Na bijna 20 dagen fietsen hopen we op 20 september Sarajevo te bereiken.
Deze tocht is meer dan een sportieve uitdaging.
Voor veel deelnemers is Sarajevo een plek die verbonden is met herinneringen aan hun uitzending naar Bosnië. Een plek die staat voor angst, verlies, verwerking, maar ook voor veerkracht, kameraadschap en de moed om vooruit te gaan.
Met de Wounded Warriors Life Ride 2026 laten we zien dat herstel niet altijd eenvoudig is, maar wel mogelijk.
Waarom ik geld inzamel Ik fiets voor Stichting Ride2LiveLife.
Deze stichting ondersteunt veteranen, (ex-)politieagenten en hulpverleners die leven met de gevolgen van psychische verwondingen, zoals PTSS.
Door sport, beweging en lotgenotencontact helpt Ride2LiveLife mensen om weer perspectief, verbinding en vertrouwen in de toekomst te vinden.
Mijn doelIk wil € 2.500,00 ophalen voor Stichting Ride2LiveLife.
Met jouw bijdrage help je mee aan:
herstelgerichte sportactiviteiten;mentale ondersteuning;coaching en begeleiding;projecten die bijdragen aan mentale veerkracht en herstel.Help je mee?Elke bijdrage, groot of klein, maakt verschil.
Kun je niet doneren? Dan helpt het delen van deze actie ook enorm.
💙 Dank je wel voor je steun.
Ton van den Oetelaar
