In 2017 hebben medewerkers van Sanquin een eigen Roparun Team hebben opgericht – Roparun Team 172 Sanquin – die nu voor het 2e jaar deze sportieve uitdaging aangaat. Het team bestaat uit mensen die werkzaam zijn bij Sanquin (en één bloeddonor!) en zich vrijwillig hiervoor inzetten. Ons doel is zoveel mogelijk geld bijeen te brengen voor palliatieve zorg voor mensen met kanker.
Motto Roparun: “Leven toevoegen aan de dagen, waar vaak geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven”.
De Roparun is een nonstop estafetteloop van Hamburg of Parijs naar Rotterdam (560 kilometer!). De Roparun is van 19 t/m 21 mei 2018 (Pinksterweekend).
Naast de sportieve inspanning willen we ook heel graag veel geld ophalen voor dit mooie doel. Help ons team aan een mooie opbrengst.
Dank jullie wel namens alle teamleden van Roparun Team 172 Sanquin!