OK
×
Actievoerder
Lisa Groot

Donatie verjaardag Lisa aan 113 Fonds Zelfmoordpreventie

Lieve vrienden en familie,

Elk jaar rond mijn verjaardag krijg ik de vraag: “Wat wil je hebben?” Maar dit jaar hoef ik daar niet lang over na te denken. Het enige wat ik écht graag zou willen, is een donatie geven aan 113 Zelfmoordpreventie.

Wist je dat zelfdoding de nummer 1 doodsoorzaak is onder jongeren en jongvolwassenen tot 30 jaar in Nederland? Dat raakt me diep. Zoals velen van jullie weten, heb ik zelf geworsteld met mijn mentale gezondheid – en dat blijft een thema in mijn leven. Daarnaast ben ik zelf ook mensen kwijtgeraakt in mijn omgeving aan zelfdoding. Juist daarom ben ik ontzettend dankbaar voor een stichting als 113, die er altijd is om te luisteren, te helpen en bewustzijn te creëren over dit belangrijke onderwerp.

Wil je iets geven voor mijn verjaardag? Dan zou een bijdrage aan 113 Zelfmoordpreventie heel erg wenselijk zijn. Samen kunnen we ervoor zorgen dat meer mensen de hulp krijgen die ze zo hard nodig hebben.

Dankjewel. ❤️PS: ik moest een doel opgeven om geld te kunnen inzamelen via Geef. Het gaat mij niet om de hoogte van het bedrag, maar om het gebaar dat we iets kunnen betekenen. Al is het iets kleins.Liefs,Lisa

Stichting 113 FondsZelfmoordpreventie logo 2

Stichting 113 FondsZelfmoordpreventie

Iedere dag overlijden er in Nederland gemiddeld 5 mensen door zelfdoding. 

113 Zelfmoordpreventie heeft als missie dat niemand in Nederland eenzaam en radeloos hoeft te sterven door zelfdoding. Dat kunnen we niet alleen, dat kan alleen samen. Dit bereiken we door deze twee pijlers:

Meer weten: een zelfdoding is zeer complex, er is nooit één oorzaak aan te wijzen, voor gerichte preventie is meer onderzoek nodig.

Meer praten: er rust nog altijd een taboe op praten over zelfdoding terwijl het gesprek juist zo belangrijk is. Mensen met suïcidale gedachten worstelen hier vaak alleen mee. Praten kan dit doorbreken en het begin zijn van een oplossing. Zo’n gesprek is spannend, maar iedereen kan het leren. 

Help mee zodat niemand in Nederland eenzaam en radeloos sterft door zelfdoding, doneer hier.

Meer informatie
dakje met Geef-logo
€ 610 opgehaald Het totaalbedrag wordt elke 10 minuten bijgewerkt. Heb je zojuist gedoneerd? Dan kan het kan zo zijn dat je donatie nog niet is opgeteld bij het totaalbedrag. Geen zorgen, het komt vanzelf goed!
122%
15

donaties

0

dagen te gaan

hart Doneer nu
De opbrengst van deze geefactie gaat naar het goede doel:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Delen

Deelnemen
×
Deelnemen aan deze geefactie
Aan wie wil je doneren?
×
Geen profielfoto
Lisa Groot

€ 610 opgehaald