OK
×

4000 kilometer fietsen voor Maag darm lever stichting

Hallo allemaal!

Ik ben een fanatieke hardloper, heb meegedaan aan NK's waar ik 46ste ben geworden, en derde op het Noord Nederlands kampioenschap 10KM. Ik was in topvorm maar in April/Mei kon ik bijna niks meer, van een ritje naar de supermarkt in de auto was al te vermoeiend. Ik deed alles om nog te kunnen werken en heb ook toen ook mijn sport op moeten geven. Na werk sliep ik, daarna avondeten, daarna weer slapen op de bank en daarna naar boven slapen en de volgende ochtend nog niet uitgerust zijn. Zo ging het weken lang door.

In Juni ben ik uiteindelijk gediagnostiseerd met de Ziekte van Crohn, nog vrij recent! Sindsdien zit ik aan de zware ontstekingsremmers om de ziekte onder controle te krijgen. Deze medicijnen hebben mijn leven gered, niet dat ik in ''levensgevaar'' was (kan wel bij Crohn), maar ik had geen leven meer. Ik kan nu weer sporten, doen waar ik goed in was. Het is nog een lange weg te gaan maar langzaam maar zeker word ik beter zowel in gezondheid als in conditie. 

Ik ben de artsen en de zorg enorm dankbaar dat ik mijn leven weer terug heb en wil daarom iets moois terugdoen, nu ik weer kan sporten ga ik de meest zware tocht ter wereld fietsen in een maand. De 100cols gaat door heel Frankrijk en is 4000 kilometer lang, en gaat meer dan 70.000 meter de hoogte in in totaal. (Dat is 8x de mount everest!). Ik zal 150-200 km fietsen per dag. 

Wat zou het toch tof zijn als ik voor elke kilometer een euro kan inzamelen!! Het maag darm en lever stichting is niet alleen voor de ziekte van Crohn maar een hele groep van maag/darm en lever ziekte o.a. darmkanker. Met het ingezamelde geld kan meer wetenschappelijk onderzoek gefinanciert worden voor nieuwe medicijnen en behandel methodes.

MDL Fonds (voorheen Maag Lever Darm Stichting) logo 2

MDL Fonds (voorheen Maag Lever Darm Stichting)

Van levensbedreigend tot levenslang, er zijn vier miljoen Nederlanders die jaarlijks een arts bezoeken met een ziekte of klacht aan de maag, darm, lever, slokdarm, galblaas of alvleesklier. We noemen dat in een verzamelnaam MDL-ziekten. MDL Fonds is er voor hen en werkt aan een betere kwaliteit van leven voor patiënten. En aan het voorgoed voorkomen en genezen van deze ziekten in Nederland.

Een gezonde buik voor iedereen, dat is het streven van MDL Fonds.

  • We willen MDL-ziekten genezen en voorkomen.
  • We zijn voorvechters voor een betere zorg en voorlichting.
  • We wensen een betere kwaliteit van leven voor patiënten met een MDL-ziekte.

We zijn trots op onze sterke gemeenschap van donateurs en vrijwilligers, die onmisbaar zijn bij het bereiken van ons missie: een gezonde buik voor iedereen. Jouw bijdrage helpt ons die toekomst te realiseren.

Meer informatie
dakje met Geef-logo
€ 1.092 opgehaald Het totaalbedrag wordt elke 10 minuten bijgewerkt. Heb je zojuist gedoneerd? Dan kan het kan zo zijn dat je donatie nog niet is opgeteld bij het totaalbedrag. Geen zorgen, het komt vanzelf goed!
van € 4.000
27%
70

donaties

0

dagen te gaan

hart Doneer nu
De opbrengst van deze geefactie gaat naar het goede doel:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Delen

Deelnemen
×
Deelnemen aan deze geefactie
Aan wie wil je doneren?
×
Geen profielfoto
Joris van den Bosch

€ 1.092,50 opgehaald