OK
×
Actievoerder
Rinaldo Scatigna

Tegen kanker, voor Toon Hermans Huis Parkstad

Mijn lieve moeder kreeg in juli 2025 te horen dat ze een ongeneeslijke vorm van longkanker heeft. Sindsdien voelt tijd samen nog veel kostbaarder dan hij al was. Elke dag dat we haar nog mogen zien lachen, horen praten en gewoon even zien stralen, is er één die we koesteren.

En hoe oneerlijk het allemaal ook is, zij blijft zó positief en sterk. Zelfs haar artsen hebben bewondering voor hoe positief en vastberaden ze blijft. Daarin is ze voor ons allemaal een voorbeeld en een inspiratie.

In die zware tijd heeft Toon Hermans Huis Parkstad haar enorm veel steun gegeven. Een luisterend oor. Een plek waar je terechtkunt. Mensen die snappen wat zoiets met je doet. Dat is zó waardevol, zeker op momenten waarop alles even te veel is.

Daarom wil ik iets terugdoen.

Op 1 augustus 2026 ga ik de Mont Ventoux wandelen om geld op te halen voor Toon Hermans Huis Parkstad.

Ik loop daarbij niet de klassieke route van Groot Verzet Tegen Kanker, maar een aangepaste route die ik zelf heb uitgekozen: een mooie, lange en pittige tocht van ongeveer 25 kilometer met ruim 1.200 hoogtemeters. Afzien dus, maar voor een fantastisch mooi doel.

Ik doe dit namens mijn moeder. En voor iedereen die steun, rust en warmte vindt bij Toon Hermans Huis Parkstad.

Wil je dit mooie doel steunen? Dan zou dat ontzettend veel betekenen. Elke bijdrage, groot of klein, helpt.

Dankjewel voor je donatie en voor het meeleven.

Liefs, Rinaldo

S. garritsen Garritsen aan teamlid Rinaldo Scatigna

Heel veel succes en sterkte voor jullie allemaal! Gr John en Sylvia

€ 20

Vandaag

Anoniem aan teamlid Rinaldo Scatigna

€ 10

3 dagen geleden

Anoniem aan teamlid Rinaldo Scatigna

€ 10

3 dagen geleden

J. casu Casu aan teamlid Rinaldo Scatigna

Topper! Heel veel succes!!

€ 25

5 dagen geleden

A. Theunissen aan teamlid Rinaldo Scatigna

Met deze donatie een stapje dichterbij de €5.000,00 ❤️

€ 20

5 dagen geleden

C. Romano aan teamlid Rinaldo Scatigna

Heel veel succes Rinaldo!

€ 50

04-04-2026

M. Zimny aan teamlid Rinaldo Scatigna

€ 10

04-04-2026

S. van Gils aan teamlid Rinaldo Scatigna

€ 5

03-04-2026

1
2
3
4
5
6
7
dakje met Geef-logo
€ 1.040 opgehaald Het totaalbedrag wordt elke 10 minuten bijgewerkt. Heb je zojuist gedoneerd? Dan kan het kan zo zijn dat je donatie nog niet is opgeteld bij het totaalbedrag. Geen zorgen, het komt vanzelf goed!
van € 5.000
20%
50

donaties

142

dagen te gaan

hart Doneer nu
De opbrengst van deze geefactie gaat naar het goede doel:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Delen

Deelnemen
×
Deelnemen aan deze geefactie
Aan wie wil je doneren?
×
Rinaldo Scatigna
Rinaldo Scatigna

€ 1.040 opgehaald