Wij zijn Liny Lutgens, Pascalle Vroegop en Luca Horssels, we hebben 2 hulphonden Ferry en Eby, en als team zijn wij ‘Fun on Wheels’.
Wij zijn rolstoelafhankelijk en rollen al heel wat jaren door het leven, we zijn al voor heel wat uitdagingen komen te staan. In mei/juni 2021 vertrekken we met onze rolstoelen uit Maastricht met de actie “Rollend door Nederland voor zieke spieren”, en komen we aan bij het Beatrix Spierfonds in Den Haag.
Ook deze uitdaging gaan we graag aan! Ondanks dat we rolstoel gebonden zijn weerhoudt ons dat er niet van veel op pad te gaan. We maken nog te vaak mee dat wij als rolstoelers niet geaccepteerd worden. Voorzieningen zijn er vaak niet of onvoldoende zodat we vaak worden belemmerd in het ondernemen van activiteiten of vakantie.
We willen graag zoveel mogelijk geld ophalen voor het Beatrix Spierfonds met als doel meer onderzoek naar bijvoorbeeld de progressieve spierziekte Becker waar ons teamlid Luca aan lijdt.
Daarnaast willen we met onze reis door Nederland laten zien dat mensen in een rolstoel ook meetellen in de maatschappij en ook graag dingen ondernemen. Nog te vaak wordt ervan uitgegaan dat we thuis zitten en niet vaak buiten komen. We willen dan ook tijdens onze reis laten zien waar wij rolstoelers zoal tegenaan lopen.
REIS/ROUTE
We vertrekken vanuit Maastricht, vervolgens rijden we via Urmond naar Roermond, Venlo, Venray, Cuijk, Oss, Zaltbommel, Gorinchem, Dordrecht, Rotterdam, Vlaardingen, Hoek van Holland, Scheveningen en als eindpunt het Beatrix Spierfonds in Den Haag.
Om deze reis mogelijk te maken zijn we op zoek naar horecagelegenheden waar we kunnen “bijtanken” en accommodaties waar we kunnen overnachten.
We zoeken nog:
Overnachtingen: ScheveningenOpladen en bijtanken: super sponsors gevonden! Eetgelegenheden: Venlo, Zaltbommel, Rotterdam, Noordwijk aan Zee
Wilt u ons sponsoren, met ons meerijden, steunen en/of ontmoeten dan kunt u een mail sturen naar p.vroegop@ziggo.nl
Op onze Facebook pagina " Rollend door Nederland " kunt u onze voorbereidingen en onze reis volgen..