OK
×

Goede doelen veiling voor PKS Kids

Van 17 t/m 22 augustus wordt de goede doelen veiling voor de 'Stichting PKS Kids' georganiseerd. PKS staat voor Pallister Killian Syndroom en is een zeer zeldzame aandoening waarvan wereldwijd slechts 300 gevallen bekend zijn. In de veiling vind u o.a. gesigneerde voetbalartikelen, gesigneerde posters, cd's en boeken, waardecheques, overnachtingen, belevenissen als waterskiën en flyboarden, fotoshoot, verzorgingsproducten, saunabezoek, merkkleding, concerttickets en nog veel meer! Help een handje mee en houd er een bijzonder geschenk aan over! Is er niets van uw gading bij of niet gewonnen? Een donatie is welkom!
avatarWees de eerste!

Geef Sandra een vliegende start met jouw gulle gift!

hart Doneer nu
dakje met Geef-logo
€ 0 opgehaald Het totaalbedrag wordt elke 10 minuten bijgewerkt. Heb je zojuist gedoneerd? Dan kan het kan zo zijn dat je donatie nog niet is opgeteld bij het totaalbedrag. Geen zorgen, het komt vanzelf goed!
van € 1.000
0%
0

donaties

0

dagen te gaan

hart Doneer nu
De opbrengst van deze geefactie gaat naar het goede doel:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Delen

Aan wie wil je doneren?
×