OK
×
Actievoerder
Bertil van Geel

Een nieuw leven na Slokdarmkanker

Na ruim 41 jaar werken bij Defensie ga ik met Functioneel Leeftijdsontslag (FLO). De eerste 40 jaar waren fantastisch, het laatste jaar begon met de mededeling dat ik Slokdarmkanker heb. Na een intensieve periode met chemo, een buismaag operatie en weer chemo, ben ik weer aardig hersteld en kan ik 'in het zadel' met FLO gaan. De SPKS (Stichting voor mensen met maag- of slokdarmkanker) die het contact met lotgenoten mogelijk maakt en vooral de voorzitter van de SPKS (een studie- en dispuutgenoot van mijn hele goede vriend Marcel Kerkmeester) heeft mij als 'buddy' er mee doorheen gesleept. Ik steun daarom graag de SPKS.

R. Veldhuizen aan teamlid Bertil van Geel

€ 100

Vandaag

H. van WIJK aan teamlid Bertil van Geel

€ 60

2 dagen geleden

P. Meijler-Monteiro aan teamlid Bertil van Geel

Proficiat

€ 60

3 dagen geleden

H. Groothuis aan teamlid Bertil van Geel

€ 25

5 dagen geleden

E. Schnezler aan teamlid Bertil van Geel

Wij wensen jullie een mooie feestdag op 5 juli! Helaas kunnen wij er niet bij zijn, maar in gedachten feesten we mee. Mooi doel! Groet Eelco en Ingeborg

€ 50

27-05-2025

P. Grijspaardt aan teamlid Bertil van Geel

€ 50

18-05-2025

M. Kerkmeester aan teamlid Bertil van Geel

Op 3 juli zijn we bij je LFO en op 5 juli vieren we samen onze verjaardag en proosten we op het leven!

€ 100

12-05-2025

dakje met Geef-logo
€ 545 opgehaald Het totaalbedrag wordt elke 10 minuten bijgewerkt. Heb je zojuist gedoneerd? Dan kan het kan zo zijn dat je donatie nog niet is opgeteld bij het totaalbedrag. Geen zorgen, het komt vanzelf goed!
van € 1.000
waarvan € 445 via Geef.nl
54%
7

donaties

6

dagen te gaan

hart Doneer nu
De opbrengst van deze geefactie gaat naar het goede doel:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Delen

Deelnemen
×
Deelnemen aan deze geefactie
Aan wie wil je doneren?
×
Geen profielfoto
Bertil van Geel

€ 445 opgehaald