OK
×

Heldenweken 2025

Maak het verschil en wordt een HELD voor een kind! 

Ik wil via deze weg iedereen bedanken die al eerder heeft gedoneerd aan de Heldenweken. Dankzij jouw bijdrage hebben al 40 kinderen deelgenomen aan een onvergetelijke Heldenweek!  

Stichting Romijn organiseert in 2025 opnieuw een HELDENWEEK in Frankrijk voor kinderen uit Amsterdam-Noord die niet op vakantie kunnen.

"Kon ik ze in de zomer maar meenemen naar een riviertje in Frankrijk...”                     Dit verzucht leraar Thijs wanhopig in de indrukwekkende documentaireserie "Klassen" over kansenongelijkheid in Nederland. Vooral in Amsterdam Noord groeien veel kinderen op in armoede, en dat heeft vaak verregaande gevolgen zoals een negatief zelfbeeld en lagere schoolprestaties. Ze ervaren vaak veel stress en hebben vooral rust nodig. 

Door deze ene zin van leraar Thijs zijn de HELDENWEKEN geboren! 

Een HELDENWEEK draait om aandacht voor elk kind op een prachtige plek waar iedereen zichzelf kan zijn. Hierdoor zien we ze groeien. Het is een week vol avontuur, uitdagingen en plezier en met de meest enthousiaste liefdevolle begeleiders die je maar kunt voorstellen. We maken gebruik van de HELDENMETHODE. De kinderen werken zo spelenderwijs aan meer zelfvertrouwen en weerbaarheid! 

Adam na afloop van zijn Heldenweek: "Je wordt elke dag met een glimlach op je gezicht wakker.. Dit was de mooiste week van mijn leven". 

Een Heldenweek is meer dan een vakantie.  De kinderen komen even los uit hun situatie en krijgen de aandacht die ze thuis vaak missen. Na een paar dagen zien we de kinderen al ontspannen en hun zelfvertrouwen groeien. Het is een succeservaring die een leven lang mee gaat.                                                                                                          

MAAK MET JOUW DONATIE EEN HELDENWEEK MOGELIJK!

Je kunt ook een kind sponsoren:                                                     

Heldenstart: 1 sport en spelactiviteit €50  

Reisheld: Vervoer voor een kind: €60         

Smulheld:  Gezonde maaltijden voor 1 week €70

Dag Held: Een complete Heldendag €85

Platina Held: Volledige Heldenweek€500

Voor meer informatie: Kijk op  WWW.HELDENWEKEN.NL 

 

Ik ben je zeer dankbaar voor je donatie!

Saskia Rasenberg 

Directeur Stichting Romijn

www.stichtingromijn.nl

M. Troost to team memberSaskia Rasenberg

€ 10

19-06-2025

L. de Graaff to team memberSaskia Rasenberg

Groetjes aan Pieter

€ 25

19-06-2025

R. Oosterman to team memberSaskia Rasenberg

€ 15

19-06-2025

Anonymous to team memberSaskia Rasenberg

€ 25

19-06-2025

Anonymous to team memberSaskia Rasenberg

€ 100

19-06-2025

M. Kruiger to team memberSaskia Rasenberg

€ 10

18-06-2025

R. van der Voet to team memberSaskia Rasenberg

€ 5

18-06-2025

dakje met Geef-logo
€ 5.690 collectedThe total amount is updated every 10 minutes. Did you just donate? It's possible that your donation hasn't been counted yet. Don't worry, it will be fine!
of € 9.000
of which € 190 via Geef.nl
63%
7

donations

57

days left

hart Donate now
The proceeds of this campaign go to this charity:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Share

Participate
×
Participate in this campaign
Who do you like to donate to?
×
Geen profielfoto
Saskia Rasenberg

€ 190 collected