OK
×

voor de stichting downsyndroom, dam tot dam loop 2019

Al 20 jaar krijg ik inspiratie en kennis van de stichting downsyndroom om mijn zoon Joep zo goed mogelijk te begeleiden in sport, zelfstandigheid, gezondheid, school en werk.

En die inspiratie en kennis gun ik iedere ouder, broer, zus en professional die ook iemand met downsyndroom een mooie eigen plek in onze samenleving wil geven.

Het is voor ons de normaalste zaak van de wereld dat onze Joep aan bergsport en nog veel meer sporten doet, gewoon heerlijk zelfbewust is en zo zelfstandig mogelijk meedraait in onze samenleving.

En daar heeft de stichting downsyndroom een positieve rol in. Goede voorlichting in de eerste jaren en de fases daarna, een fijn netwerk, altijd deskundigen achter de hand voor mijn vragen. En dat gun ik iedere ouder. 

Door meer geld kan dat werk nog beter gedaan worden. Ik hoop daar zo goed mogelijk aan bij te dragen met deze donatiewerving. 

Downsyndroom (Stichting) logo 2

Downsyndroom (Stichting)

De Stichting Downsyndroom (SDS) werd in maart 1988 opgericht op initiatief van een aantal ouders met jonge kinderen met die conditie. Zij wilden daarmee de leemte in de informatievoorziening over het syndroom en alles wat daarmee samenhangt opvullen. De SDS stelt zich ten doel al datgene te bevorderen wat kan bijdragen aan de ontwikkeling en ontplooiing van kinderen en volwassenen met Downsyndroom. Zij streeft ernaar hun integratie in de maatschappij te stimuleren en hen een kans te geven een zo normaal mogelijk leven te leiden. Om deze doelstellingen te realiseren heeft de SDS o. a. de volgende taken op zich genomen: het inventariseren van de kennis over behandelmethoden en begeleidingsvormen van kinderen en volwassenen met Downsyndroom; het bevorderen van een gerichte toepassing daarvan; het geven van voorlichting aan ouders/verzorgers en hulpverleners van de betrokkenen en aan het brede publiek; het bevorderen van contacten tussen ouders onderling, tussen ouders en verzorgers en zo mogelijk tussen de betrokkenen zelf; het stimuleren van wetenschappelijk onderzoek. De slogan van de SDS luidt: informatie, intervention, inclusie.

Wil je donateur van ons worden? Regel het gemakkelijk via onze website: https://downsyndroom.nl/word-donateur/ 

More information
dakje met Geef-logo
€ 1.921 collectedThe total amount is updated every 10 minutes. Did you just donate? It's possible that your donation hasn't been counted yet. Don't worry, it will be fine!
192%
47

donations

0

days left

hart Donate now
The proceeds of this campaign go to this charity:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Share

Participate
×
Participate in this campaign
Who do you like to donate to?
×
Hanneke Andringa
Hanneke Andringa

€ 1.921 collected