OK
Γ—

Sla het verschil πŸ‘

Als communicatie studenten aan de HU gaan wij, Naimh en Nikki, hockeytoernooien organiseren om geld in te zamelen voor de Kindertelefoon. Deze organisatie biedt anonieme en vertrouwelijke hulp aan kinderen en jongeren in moeilijke situaties, zoals problemen met gezondheid, relaties of pesten.

Met ons event willen we niet alleen fondsen werven, maar ook bewustwording creΓ«ren over het belang van de Kindertelefoon. Jij kunt ons steunen door deel te nemen, een donatie te doen of het event te verspreiden in je netwerk.

Elke bijdrage helpt de Kindertelefoon om haar diensten uit te breiden, denk hierbij aan nieuw lesmateriaal voor in de klas en meer jongeren te bereiken. Samen kunnen we ervoor zorgen dat kinderen zich niet alleen hoeven te voelen in tijden van crisis.

Steun ons, steun de Kindertelefoon!

N. Borgstein to team memberNaimh Borgstein

Geld drankjes

€ 10

24-04-2025

Anonymous to team memberNaimh Borgstein

€ 15

29-03-2025

AEF to team memberNikki Wijnen

€ 50

25-03-2025

Anonymous to team memberNaimh Borgstein

€ 10

22-03-2025

Anonymous to team memberNaimh Borgstein

€ 10

18-03-2025

D. van Loenen to team memberNikki Wijnen

€ 5

10-03-2025

L. van der Meer to team memberNikki Wijnen

€ 5

07-03-2025

S. Wijnen to team memberNikki Wijnen

€ 10

07-03-2025

1
…
…
2
dakje met Geef-logo
€ 165 collectedThe total amount is updated every 10 minutes. Did you just donate? It's possible that your donation hasn't been counted yet. Don't worry, it will be fine!
110%
13

donations

0

days left

hart Donate now
The proceeds of this campaign go to this charity:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Share

Participate
Γ—
Participate in this campaign
Who do you like to donate to?
Γ—
Geen profielfoto
Nikki Wijnen

€ 95 collected

Geen profielfoto
Naimh Borgstein

€ 70 collected