OK
×
Campaigner
Kathryn Strange

Miss Strange's Ice Bucket Challenge

Het waren mijn geweldige leerlingen die met het briljante idee kwamen: “Laten we onze docent de Ice Bucket Challenge laten doen!” Wat ze toen nog niet wisten, is dat dit onderwerp mij persoonlijk raakt — mijn oom is onlangs gediagnosticeerd met ALS, een ingrijpende en levensverkortende ziekte. Daarom heb ik de uitdaging aangenomen — maar wel op één voorwaarde: We doen het voor een goed doel.

Voor wie het zich misschien niet meer herinnert: de Ice Bucket Challenge was een virale uitdaging waarbij mensen werden genomineerd om een emmer ijskoud water over zich heen te laten gooien. Nadat ze dit gedaan hadden, mochten zij op hun beurt anderen nomineren om hetzelfde te doen.

Samen met mijn leerlingen zamel ik geld in voor Stichting ALS Nederland, een organisatie die belangrijk onderzoek naar ALS financiert en mensen met deze ziekte ondersteunt.

Laten we het ijskoude water de moeite waard maken.Laten we zoveel mogelijk ophalen.Laten we samen de strijd tegen ALS steunen.

Elke donatie telt — bedankt voor je steun!

Anonymous

€ 10

4 days ago

Anonymous

€ 5

4 days ago

Anonymous

€ 10

4 days ago

Anonymous

€ 10

4 days ago

Anonymous

€ 10

5 days ago

A. Blank

Have fun turning into a human popsicle!

€ 50

5 days ago

Anonymous

€ 25

02-07-2025

Anonymous

€ 15

30-06-2025

1
2
3
4
5
dakje met Geef-logo
€ 655 collectedThe total amount is updated every 10 minutes. Did you just donate? It's possible that your donation hasn't been counted yet. Don't worry, it will be fine!
655%
38

donations

0

days left

hart Donate now
The proceeds of this campaign go to this charity:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Share

Who do you like to donate to?
×
Geen profielfoto
Kathryn Strange

€ 655,50 collected