OK
×
Campaigner
Paul Cool

Onze Kerstwens in het ongerepte Laos ...

Laten we deze 40 financieel armste kinderen steunen om naar school te kunnen blijven gaan... zij kunnen jouw hulp goed gebruiken! Dit afgelopen jaar devalueerde de Laotiaanse munt enorm, hierdoor daalde het inkomen van hun ouders met 100 tot 150%.

Naar school gaan betekent: bij een groep horen, samen leren, plezier hebben en een lichte start van het leven in plaats van ongeschoold + ongeletterd, op het land werken of... waar dan ook?

Druk alsjeblieft op de donatieknop en wij, Olaf & Ineke, regelen alles ter plekke. Met jouw warme kerstdonatie voor deze 40 kinderen, kunnen wij het het waarmaken dat ze naar school kunnen blijven gaan!

Wij wensen je en jullie een fijne, warme en gezellige kerst! Met liefdevolle en overvloedige groeten, Olaf, Ineke en onze speelse 5-jarige zoon Dion

--------------------------------------------------------------------------------------

Korte achtergrond informatie

LAOS is nog steeds een van de derde wereld- en ongerepte landen in Zuidoost-Azië: Wij, Olaf en Ineke, wonen hier nu 11 jaar en hebben ons Vlinderpark (Kuang Si Butterfly Park) vanaf de grond af aan opgebouwd, aan de voet van ons kleine dorp (360 inwoners), vlak voor de beroemde Kuang Si watervallen.

Waarom wij deze 40 kinderen graag willen blijven steunen

De devaluatie van de Laotiaanse munt is opzienbarend; het afgelopen jaar zijn alle prijzen met minimaal 100% tot 150% gestegen.

Hoewel Laotiaanse mensen geweldig zijn in het planten en verbouwen van hun eigen voedsel, moeten alle andere producten geïmporteerd worden uit Thailand, Vietnam of China.

Naast schoolgeld kunnen ouders het zich niet veroorloven om schoolboeken, de bijbehorende materialen en de benodigde schoolkleding te kopen.

Onze kerstwens is om de schoolondersteuning voor deze 40 kinderen in ons dorp in Laos voort te zetten.

--------------------------------------------------------------------------------------

Stichting Mama Lun is opgericht

Tijdens de pandemie, waar Laos 2 jaar en 2 maanden op slot heeft gezeten, heeft de vlindertuin met behulp van betrokken vrienden de stichting ‘Mama Lun Laos’ opgericht. De hoofdreden is om ervoor te zorgen dat de 40 financieel armste kinderen van ons dorp naar school kunnen blijven gaan in plaats van ‘voortijdig te stoppen’ en hen te voorzien van warme kleding tijdens de koudere maanden in Laos.

Geïnteresseerd in ondersteuning bieden op regelmatige/continue basis?

Als je regelmatig en/of doorlopend wil ondersteunen/doneren, kunt je ons rechtstreeks een e-mail sturen. Wij zullen je dan de informatie verstrekken om dit te kunnen doen. Super bedankt!

Met dankbare en blije groetjes, Olaf & Ineke, laosbutterflies@yahoo.com

G. Jacobs to team memberPaul Cool

Super dat jullie dit voort blijven zetten!

€ 250

02-01-2024

Anonymous to team memberPaul Cool

€ 25

26-12-2023

N. Berkhout to team memberPaul Cool

Kus en knuffel uit Schermerhorn

€ 25

25-12-2023

Anonymous to team memberPaul Cool

€ 10

25-12-2023

A. Amons to team memberPaul Cool

€ 10

25-12-2023

A. - to team memberPaul Cool

Fijne kerstdagen 🎄

€ 25

25-12-2023

V. B to team memberPaul Cool

Een fijne Kerst Ineke, Olaf en Dion! :)

€ 10

24-12-2023

K. Tigelaar to team memberPaul Cool

Suc6 met de actie!💖

€ 20

24-12-2023

1
2
3
4
5
6
dakje met Geef-logo
€ 3.208 collectedThe total amount is updated every 10 minutes. Did you just donate? It's possible that your donation hasn't been counted yet. Don't worry, it will be fine!
of which € 1.887,50 via Geef.nl
114%
47

donations

0

days left

hart Donate now
The proceeds of this campaign go to this charity:
shield-iconshield-iconshield-iconshield-iconshield-icon

Share

Participate
×
Participate in this campaign
Who do you like to donate to?
×
Paul Cool
Paul Cool

€ 1.887,50 collected