Welkom bij Geef.nl | Kom in actie en doneer online aan goede doelen
Individuele actie: Hieronder staat de beschrijving van mijn actie en je kunt mij helpen bij mijn actie door online te doneren

Mijn actie - Wim loopt Damloop 2011 voor Metakids

Doneer HIER!

Steun mijn actie:

iDEAL Kadobon PayPal CreditCard

Op 18 september 2011 loop ik voor de eerste keer de Dam tot Damloop. Vanaf het begin was voor mij duidelijk dat ik zou gaan lopen voor Metakids. Vorig jaar is mijn jongste zoon Thijs op 4-jarige leeftijd overleden aan de stofwisselingsziekte Tay Sachs. Voor deze en vele andere stofwisselingsziekten is geen behandeling mogelijk. Onderzoek is de enige manier om behandeling voor stofwisselingsziekten in de toekomst mogelijk te maken. Daar is veel geld voor nodig. Help je mee om mijn sponsordoel te realiseren? Dank je wel!

Website URL: www.metakids.nl

Looptijd: van 12 mei 2011 tot 18 september 2011 (8 maanden geleden)

Bedankt voor het bezoeken van mijn fondsenwervende pagina.
Doneren via Geef.nl is snel, eenvoudig en volledig veilig. Het is ook de meest efficiënte manier om mij te sponsoren: Metakids krijgt uw geld sneller dan wanneer ik contant geld ga ophalen. Door online actie te voeren hoef ik dus niet zelf met geld over straat te lopen en komt het geld direct aan bij Metakids terecht zonder dat ik er zelf naar om hoef te kijken. Contant geld dat ik ontvangen heb zal ik alsnog via mijn actie pagina overmaken.

Doneer aan mijn actie via iDEAL, Kadobon, PayPal of CreditCard

Wim Blom

Mijn goede doel: Metakids

Metakids logo

Mijn geefpagina URL: http://www.geef.nl/wimblom

Mijn streefbedrag: € 1.000,-

Opgehaald: € 2.135,-

Wim loopt Damloop 2011 voor Metakids foto
Plaats: Utrecht, Utrecht
Leeftijd: 46 jaar
Geslacht: Man
Registratiedatum: 12 mei 2011
Laatste bezoek: onbekend
Gecollecteerd: € 2.135,-

Sociale media